phone: +421 907 897 791
Kúpeľná 3., Veľký Meder, Slovensko, 932 01

betongyár

Kvalitný betónové ploty priamo od výrobcu

Kvalitné, rýchlo montovateľné betónové oplotenie priamo od výrobcu

Jednostranné oplotenia: TOP1, TOP2, TOP3. TOP4, TOP5 sú stále k dispozícii v sivom prevedení, druhá strana je hladká. Tieto typy sú vyrábané automatickou linkou – vyrábame denne 200m plotu vo 2m výške. /produkcia sa dá zvýšiť/ Pri montáži plotu náš tím pracuje so strojom typu Bobcat, pričom pri dobrých terénnych podmienkach zmontujú až 50m plotu v 2m výške ,, na kľúč ” za deň.

Z plotových dielcov sa dajú zhotoviť aj garáže /link/ alebo autobusové zastávky /link-buszmegállo/. Pri výstavbe plotu väčšinou nie je potrebný súvislý základový pás. Stĺpy sú osadené v jame o priemere 30cm a hĺbke 80cm v suchej betónovej zmesy. Osová vzdialenosť stĺpov je 208cm.Výška plotu je 2,0-2,5m /bežná výška je 2m/- v týchto prípadoch nie je nutný základový pás.

Typy oplotenia: Diton plotové tvárnice, Diton quick wall wood, Diton quick wall stone-cena a technické parametre na vyžiadanie

Technické parametre TOP1-2-3-4-5

Výška plotu: 2,0-2,5m
Osová vzdialenosť stĺpov: 2,08m
Rozmery stĺpu pri 2m-ej výške: 274x13x13cm, hmotnosť : 95kg /rohový a koncový tiež/
Rozmery vložky: 200x5x50cm hmotnosť: 75kg
Cena materiálu TOP1 a TOP2 prevedenie:  31,-Euro/bm bez DPH, TOP3, TOP4, TOP5 verzia:  34,-Euro/bm bez DPH v 2m výške spolu so stĺpmi v sivom prevedení . Cenovú ponuku na  montáž a dopravu si môžete vyžiadať na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

BETÓNOVÉ PLOTY

PTS-BETON spol. s r.o. používa súbory cookie a ďalšie sledovacie nástroje na poskytovanie základných funkcií webovej stránky, analýzu dátovej prevádzky, na zlepšenie používateľského zážitku na webovej lokalite, na personalizovanú reklamu a obsah aj na webových stránkach tretích strán a na vyhodnotenie výkonnosti tohto obsahu a súvisiacich kampaní. Ochrana osobných údajov.

  
EU Cookie Directive Module Information