phone: +421 907 897 791
Kúpeľná 3., Veľký Meder, Slovensko, 932 01

betongyár

háttér info

Výroba a montáž betónového oplotenia, betónové ploty našou firmouu

betónové plotySamotné oplotenie spĺňa niekoľko funkcií, preto pri správnom výbere musíme brať do úvahy viacero kritérií.

V prvom rade plot nám vyznačí hranicu pozemku, chráni nás pred očami zvedavcov, a tiež nás chráni pred hlukom, prachom..atď.  Výhodou našich betónových plotov je  ochranná funkcia, ktorá je v tejto agresívnej dobe nezanedbateľná. Dostatočne vysoký a stabilný plot neláka na vandalizmus a krádež a zvyšuje cenu nehnuteľnosti..

V amercikých filmoch vidíme nízky zelený plôtik ako hranicu pozemku, ktorý deti veselo preskakujú, kým ich rodičia bezstarostne grilujú pri bazéne. Takáto idilka je však v Karpatskej kotline prevažne nereálna. Obyčajný človek pracujúci 12 hodín vo fabrike s priemernym platom túži po robote užívať  pokoj a intimitu, a vôbec nie je zvedavý na susedovho pitbulla alebo susedkyne sliepky.

Naše betónové oplotenie je pre priemerného človeka cenovo výhodné, estetické a solídne zapadne do prostredia. Podľa fantázie zákazníka sa dá kombinovať oceľou alebo drevom.Železobetónový plot je vďaka svojím vlastnostiam  naozaj trvanlivý materiál.  Na naše výrobky poskytujeme 15 ročnú záruku. Betónové dielce môžu  slúžiť aj ako vyvýšený záhon, krajnica pri záhonoch, autobusová zastávka alebo garáž. Jeho montáž je jednoduchá, rýchla, dá sa rýchlo demontovať a znova použiť. Ako recyklovaný materiál sa môže použiť ako drvený betón pri stabilizácii stavieb. Takéto oplotenie si nevyžaduje každoročnú údržbu, ako napr. organické látky, o ktoré sa treba starať a sú pomerne drahšie. /drevený plot alebo živý plot/ Pri kombinácii s drevenými vložkami alebo rastlín sa dá ich estetická funkcia zvýšiť.

Technické informácie

betónového oplotenia

Pri montáži betónového oplotenia nie je nutný betónový základ, osadiť treba len stĺpy do betónovej zmesy v jame 80x30x30cm. Osová vzdialenosť stĺpov je 2,03-3,00 m v závislosti od typu. Výška oplotenia 1,5m - 2m - 2,5m bez súvislého základového pásu. Montáž oplotenia týmto spôsobom je rýchla a efektívna: za deň sa spraví aj 50m plotu ,,na kľúč ”  pri optimálnych podmienkach.  Z jednotlivých dielcov sa dajú spraviť garáže, autobusové zastávky, vyvýšené záhony. Ich veľkosť závisí od Vašej požiadavky a my ho vyhotovíme od základov po strechu.

Samozrejme, ak si to okolnosti vyžadujú /terénne pomery, zloženie pôdy/ vieme vytvoriť aj súvislý základový pás. V tomto prípade sa výdavky a doba práce zvýšujú, ale nie je problém vybudovať aj 4m vysoký plot. /napr. v priemyselných zónach/

Pri komplexných riešeniach musíme spomenúť otázku brán, ktoré sú súčasťou oplotenia. Naša firma síce nevyrába brány, ale spolupracujeme s výrobcami brán a vieme Vám poradiť pri ich výbere, resp. pripravíme základy pre posuvné brány a elektrický pohon.

 

Kvalitný betónový plot priamo od výrobcu

Momentálne máme 4 typy plotu, ktoré sú k dispozícii v sivom prevedení. Na požiadavku sa dajú zafarbiť / na mieste montáže. Naše typy plotu /Top1 ,Top2, Top3 a TOP4/ sú vyrábané novou automatickou linkou - denne 200m plotu vo 2m výške. /kapacitu sa dá zvýšiť/ Pri montáži plotu náš tím pracuje so strojom typu Bobcat. Pri dobrých terénnych podmienkach sú schopní skladať cca 50m plotu v 2m výške ,, na kľúč ”.

Typy oplotenia: TOP1,TOP2,TOP3, TOP4, Diton plotové tvárnice, Diton quick wall wood, Diton quick wall stone. Výroba a montáž betónového oplotenia našou firmouu.

 

Recent Post

PTS-BETON spol. s r.o. používa súbory cookie a ďalšie sledovacie nástroje na poskytovanie základných funkcií webovej stránky, analýzu dátovej prevádzky, na zlepšenie používateľského zážitku na webovej lokalite, na personalizovanú reklamu a obsah aj na webových stránkach tretích strán a na vyhodnotenie výkonnosti tohto obsahu a súvisiacich kampaní. Ochrana osobných údajov.

  
EU Cookie Directive Module Information