phone: +421 907 897 791
Kúpeľná 3., Veľký Meder, Slovensko, 932 01

betongyár

betón

Hlavnou činnosťou našej rodinnej firmy je výroba a montáž rôznych druhov betónového oplotenia , garážov, rôznych parkových betónových výrobkov -vinohradnícke sĺpy, odpočívacie lavice, kvetináče, zatrávňovacie kocky a predaj zámkovej dlažby.

Firma PTS-BETON spol. s r.o. vznikla v roku 2000 v budove bývalých komunálnych služieb vo Veľkom Mederi.

Výroba oplotenia je tradícia v našej rodine. Naše skúsenosti zbierame už od 70-tich rokov, vďaka môjmu starému otcovi a otcovi sme na trhu vyše 40 rokov. Naše ploty nájdete od Budapešti po Prahu v nespočetných mestách a dedinách. Vďaka vytrvalej práci a kvalite našich výrobkov vyhovieme aj najnáročnejším požiadvkám a ojedinelým predstavám. Zaoberáme sa aj realizáciami stavieb ,ponúkame zemné práce /JCB 3CX, teleskopické nakladače, minibager,/ vypracovaním projektovej dokumentácie a poradenskou činnosťou týkajúcej sa betónových oplotení.

Od roku 2004 sa zaoberáme aj výstavbou rodinných domov, ale hlavnou činnosťou je naďalej výroba plotov.

Prečo my?

Na trhu je teraz veľa výrobcov oplotenia. V záujme vývoja a narastajúcich trhových požiadaviek sme v roku 2019 investovali do nákupu výrobnej automatickej linky na výrobu betónových výrobkov. Vďaka automatizácii vyrábame denne 200m plotu ale kapacita linky je oveľa vyššia.

Týmto sme zabezpečili plynulú výrobu bez dlhej čakacej doby na tovar od jari po zimu. Pri montáži plotov náš tím pracuje s Bobcatom a máme aj externých pracovníkov. Nehrozí riziko toho, že by sme nevedeli zladiť výrobu plotu s jeho montážou.

Viac firiem na trhu ponúka oplotenie len do 2m výšky. Naša spoločnosť ponúka aj 3,2m dlhé stĺpy, čím nie je žiadny problém dosiahnúť 2,5m vysoký plot.
Napriek automatizácii a dosiahnutiu vyššej kvality sme trvali na tom, aby sme cenu plotov nezvýšili- naše výrobky predávame stále od 29,-Eur/bm bez DPH v 2m výške.

Ing. Piroska Ácsová, majiteľ spoločnosti

PTS-BETON spol. s r.o. používa súbory cookie a ďalšie sledovacie nástroje na poskytovanie základných funkcií webovej stránky, analýzu dátovej prevádzky, na zlepšenie používateľského zážitku na webovej lokalite, na personalizovanú reklamu a obsah aj na webových stránkach tretích strán a na vyhodnotenie výkonnosti tohto obsahu a súvisiacich kampaní. Ochrana osobných údajov.

  
EU Cookie Directive Module Information